Warunki użytkowania

WARUNKI UŻYTKOWANIA

Drogi użytkowniku – uprzejmie informujemy, że korzystając z naszej strony internetowej www.babythings.pl, wyrażasz zgodę na „Warunki użytkowania”. Warunki te mogą ulegać zmianom i są przez nas aktualizowane wraz z rozwojem strony lub zmianami w obowiązujących przepisach prawa. Uprzejmie zachęcamy do zapoznania się z warunkami użytkowania strony www.babythings.pl.

PRAWA AUTORSKIE

Cała zawartość naszej strony internetowej (w tym teksty, grafika, loga, ikony przycisków, obrazy, oraz oprogramowanie) jest własnością Baby Things lub naszych dostawców i są chronione przez prawo autorskie i prawa pokrewne. Możesz elektronicznie kopiować i drukować wyżej wymienione treść z naszej strony internetowej wyłącznie dla osobistych, niekomercyjnych celów związanych ze złożeniem zamówienia lub zakupami z pomocą sklepu internetowego www.babythings.pl. Każde inne zastosowanie naszej stronie internetowej, w tym reprodukcji, jest zabronione bez naszej pisemnej zgody.

ZNAKI

Znaki towarowe, logo, znaki usług i nazwy handlowe Baby Things, nie mogą być wykorzystywane bez naszej pisemnej zgody. Jeśli chcesz je wykorzystywać – skontaktuj się z nami.

BŁĘDY I NIEŚCISŁOŚCI

Nie gwarantujemy, że informacje na naszej stronie internetowej są dokładne, kompletne lub aktualne. Obejmuje to informacje o cenach i dostępności. Zastrzegamy sobie prawo do poprawiania błędów lub pominięć, do zmiany lub aktualizacji informacji w dowolnym czasie bez uprzedniego powiadomienia. Pragniemy jednak Cię uspokoić, że wyżej wymienione sytuacje mogą się zdarzyć incydentalnie a my dokładamy wszelkich starań aby uniknąć podobnych zdarzeń.

ZRZECZENIE SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI

W ramach obowiązujących przepisów prawa, my i nasze podmioty stowarzyszone nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające lub związane z korzystaniem z tej strony internetowej.

PRAWO

Odwiedzając naszą stronę internetową, zgadzasz się, że to prawo Rzeczypospolitej Polskiej w szczególności Kodeks Cywilny oraz ustawa o prawach autorskich, konsumenckich i prawach pokrewnych, stanowią „Warunki użytkowania”. A wszelkie spory jakiegokolwiek rodzaju, które mogłyby powstać, bez względu na zasady dotyczące konfliktu prawa będą rozstrzygane w ramach tego prawa.

LINKI DO INNYCH STRON

www.babythings.pl może zawierać linki do stron internetowych obsługiwanych przez inne osoby. Baby Things nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść i funkcje tych stron internetowych. Podkreślamy, że nie mamy żadnej kontroli nad, czy odpowiedzialność za, ich treści, informacji lub działalność.

NIE POUFNOŚĆ

Z wyjątkiem informacji niezbędnych do złożenia zamówienia, objętych ochroną danych osobowych przekazanych za pośrednictwem strony internetowej www.babythings.pl, wszelkie komentarze, informacje przesłane mailem lub opublikowane w internecie za pomocą naszej strony są traktowane jako poufne i objęte klauzulą poufności.